Ochrana zdraví

Náš nový přehled produktů poskytuje jednoduchý úvod do naší řady osobních ochranných prostředků (OOP). Potřebujete efektivní program pro práci s OOP a my vám chceme usnadnit výběr správných prostředků z řady našich produktů.

Naše produkty jsou vytvořeny s ohledem na pohodlí a ochranu uživatelů před specifickými riziky při práci; jsou pohodlné a snadno se nasazují. Všechny produkty 3M splňují příslušné evropské normy, důležitá kritéria, podle nichž se musí posuzovat všechny OOP. Produkty 3M vám zajistí ověřenou úroveň výkonnosti.

Díky našim pětadvacetiletým zkušenostem v oblasti OOP se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejmodernější produkty a výsledky vývoje v této oblasti.

OCHRANA PROTI PLYNŮM A VÝPARŮM

ochr1_big
ochr1_big ochr1_big
Naše jedinečná řada masek proti plynům a výparům chrání proti: průmyslovým plynům, výparům a jejich kombinaci s nebezpečnými částicemi. Nabízíme řadu masek k opakovanému použití s bajonetovým systémem 3M na připevnění filtru, který umožňuje použití masky s řadou různých filtrů. K dispozici jsou celoobličejové masky i filtrační polomasky, které budou vyhovovat většině uživatelů.

 

 

 

SYSTÉMY S POHONEM A PŘÍVODEM VZDUCHU

ochr2_big
ochr2_big ochr2_big
Naši řadu jsme rozšířili o další produkty, takže nyní představuje nejširší řadu systémů s pohonem a přívodem vzduchu ve svém oboru. Je to nejobsáhlejší řada pro nejvíce možností použití. Tyto produkty vycházejí z nepřekonatelného vývoje, který se opírá o testy v nejpřísnějších podmínkách, jaké si dovedete představit. Jednoduše řečeno, jsou vyzkoušené, otestované a bezvadné.

 

 

 

OCHRANA SLUCHU, HLAVY A OBLIČEJE

ochr3_big
ochr3_big ochr3_big
Pokud pracujete v hlučném prostředí, možná budete potřebovat ochranu hlavy, obličeje a sluchu. Vyvinuli jsme integrovanou řadu produktů na jejich ochranu. Všechny produkty 3M na ochranu sluchu jsou řešeny tak, aby byly praktické a pohodlné. Naše řada obsahuje produkty od prostorných zátkových chráničů sluchu po nejmodernější elektronické chrániče sluchu.

 

 

 

POLOMASKY BEZ NUTNOSTI ÚDRŽBY

ochr4_big
ochr4_big ochr4_big
Společnost 3M jako první představila polomasku proti částicím, která nevyžaduje údržbu. Zlepšili jsme charakteristiky našich polomasek, aby splňovaly nejnovější evropské normy. Základní normy dalece přesahujeme, takže lidé naše produkty nejen používají, ale také chtějí používat.

 

 

Search