Pro ruční broušení

POUŽITÍ:

  • čištění rzi
  • zdrsňování nátěrů
  • odstraňování ostřin
  • konečná úprava povrchů
  • čištění strojních zařízení

PŘEDNOSTI:

  • delší životnost
  • čištění kritických míst
  • značné snížení nákladů
  • chemická a tepelná odolnost
  • odstraňování oxidu před a po svařování
 

 

ARCHY / PRUHY

arch_big
arch_big arch_big
 Arch na ruční broušení na papírové nebo tkané podložce, lakový brusný papír s vrstvou odpuzující prach. Pro všechny druhy ručního použití nebo pro vibrační formátové brusky na dřevo, kov, laky, plasty atd. s možností dodávek voděvzdomého brusného papíru.

Vyrábí se i v provedení Scotch-Brite™, mikrobrousící a flexibilní diamantové prostředky.
 

ROLE

role_big
role_big role_big
 Role brusných prostředků na papírové nebo tkané podložce pro ruční broušení nebo použití na ležatý brus. Lakový brusný papír s vrstvou odpuzující prach. Univerzální použití na kov, dřevo, laky, plasty, atd.

Vyrábí se i v provedení Scotch-Brite™ a mikrobrousící prostředky.
 

BRUSNÉ HOUBY

houby_big
houby_big houby_big
 Mnohostranné použití, velká flexibilita. Všeobecně pro brusné a čisticí práce. Také pro těžko přístupná místa, rohy nebo profilované povrchy. Brusná houba je elastická, 2-4 stranně krytá brusným zrnem.
 

BRUSNÉ MŘÍŽKY

mriz_big
mriz_big mriz_big
 Používány především jako kotouče do kotoučových plochých brusek pro broušení parket. Další možné použití pro brusky na kov pro dokončovací nebo čisticí práce. Při ručním použití je brusná mřížka používána k čištění nebo konečné úpravě povrchů. Konstrukce znemožňuje zanášení (usazování brusného prachu), neboť brusný prach propadává oky mřížky.
 

FLEXIBILNÍ DIAMANTOVÉ BRUSNÉ BLOKY

blok_big
blok_big blok_big
 Flexibilní archy na agresivní čištění a konečné úpravy ve formě role pro jednoduché a pohodlné použití. Perforované archy nabízejí hospodárné používání tohoto produktu.
 

FLEXIBILNÍ DIAMANTOVÉ BRUSNÉ KAMENY

kamen_big
kamen_big kamen_big
 Diamant na hliníkové podložce k broušení ručních nástrojů, nářadí na opracování dřeva apod. Pro všechna nářadí z rychlořezné oceli nebo tvrdého kovu k rychlému dodatečnému ostření nebo broušení.
Oblast použití: truhlářství, tesařství, stavební průmysl, zpracování pomníků a kamene, kovozpracující průmysl, výroba umělých hmot - všude tam, kde se používají řezné nástroje.
 

FLEXIBILNÍ DIAMANTOVÉ PILNÍKY / RÝHOVAČE

pilnik_big
pilnik_big pilnik_big
 Pro kovoprůmysl, sklářský a keramický průmysl, bižuterii. K broušení dřevoobráběcích nástrojů nebo k pilování hran a ploch na tvrdých materiálech. K začištění výřezu ve skleněných deskách. Pilníky je možné dostat ve čtyřech různých formách. Rýhovače jsou zakřivené formy pilníků.
 
 

Search