Pro broušení s ručním nářadím

POUŽITÍ:

  • odstraňování ostřin a otřepů
  • konečné úpravy po obrábění
  • vytvoření saténové povrchové úpravy
  • zjemňování povrchu po broušení / obrábění
  • odstraňování kazů po odlévání a kosmetické úpravy

PŘEDNOSTI:

  • snížení nákladů na leštění
  • snížení nákladů na přípravky
  • méně nepořádku a špíny z leštících kotoučů
  • snížení nákladů na likvidaci leštících kotoučů
  • snížení nákladů na odmašťování
 

PÁSY PRO RUČNÍ BRUSKY

pasy_big
pasy_big pasy_big
 Univerzálně použitelné brusné pásy na tkaninové podložce pro ruční brusky na opracování dřeva, kovu, plastů, skla atd.

Vyrábí se i v provedení Scotch-Brite™, mikrobrousící a flexibilní diamantové prostředky.
 

BRUSNÉ LAMELOVÉ KOTOUČE

lamel_big
lamel_big lamel_big
 Použití pro ocel, barevné kovy, hliník atd. na ručních bruskách, stojanových leštičkách a automatizovaných brusných zařízeních. Pro odstraňování otřepů a dokončovací práce, přizpůsobují se povrchu. Menší průměry možno dodat na stopce.
 

BRUSNÉ KOTOUČE

br-kot2_big
br-kot2_big br-kot2_big
 Brusné kotouče s papírovou nebo tkanou podložkou, také samolepicí. Možnost dodávek mnoha velikostí podle přání. Použití u plochých brusek k odstraňování otřepů, zkosování hran nebo plošnému ručnímu broušení kovů, dřeva, plastů, pro slévárny, stavbu modelů atd.
Vyrábí se ve dvou provedeních Hookit™ (uchycení suchým zipem) a Stikit™ (samolepicí uchycení).

Vyrábí se i v provedení Scotch-Brite™, mikrobrousící a flexibilní diamantové prostředky.
 

VULKÁN - FÍBROVÉ DISKY

fibr2_big
fibr2_big fibr2_big
 Použití pro úhlové brusky pro zpracování nejrůznějších materiálů. Možno obdržet v průměru od 115 mm do 178 mm. Speciální kotouče pro vysoce legované a nerezavějící oceli, pro opracování svarů, hran a ploch.
 

VĚJÍŘOVÉ BRUSNÉ KOTOUČE

fibr_big
fibr_big fibr_big
 Použití jako u fíbrových kotoučů. Zalomené provedení pro ploché části nebo hrany. Vyšší životnost než u fíbrových kotoučů, konstantní vzhled brusu. Je možné obdržet speciální kotouče pro zpracování ušlechtilé a nerezavějící oceli.
 

BRUSNÉ KARTÁČE

kartac_big
kartac_big kartac_big
 Opracování na ručních a stacionárních strojích pro konečný vzhled dřevených a lakovaných povrchů. Brusné kartáče umožňují také strojní broušení složitějších profilů, které byly dosud opracovávány jen ručně.
 

KOMBINOVANÉ KARTÁČE

kombi_big
kombi_big kombi_big
 Kartáče Scotch-Brite™ kombinované s lamelami smirkového plátna vytváří hrubší vzhled s větší hloubkou drsnosti než kartáče Scotch-Brite™. Odstraňují lehčí rýhy a stopy po nástrojích. Dobře se hodí také k odstraňování otřepů a čistění povrchů. Kombinované kartáče se přizpůsobí formě obráběného materiálu.
 

KOTOUČE PRO ČISTICÍ A DOKONČOVACÍ PRÁCE

cistic_big
cistic_big cistic_big
 Kotouče z vláknitého rouna odolné, zesílené tkaninou nebo fíbrovou podložkou. Drží bez problémů na podložkách opatřených háčky suchého zipu. Použití nachází především na ručních úhlových bruskách. Zvláště vhodné pro čištění, konečnou úpravu povrchu a odstraňování otřepů. Tyto kotouče Scotch-Brite™ jsou k dispozici také na fíbrové podložce. Výhodou je delší životnost a možnost uchycení na běžných fíbrových podložkách pro úhlové brusky.
 

VÝMĚNNÝ SYSTÉM ROLOC+™

roloc_big
roloc_big roloc_big
 Pružný systém výměny brusných nástrojů pro ruční brusky, roboty a stroje CNC. Rychlá výměna se speciálním otočným uzávěrem, Je možno obdržet až 60 různých nástrojů s využitím od hrubého broušení až k leštění. Je možné obdržet také speciální formy jako jsou Scotch-Brite™ hvězdice pro čištění vnitřků trubek, nebo hvězdice pro odstraňování otřepů. Systém ROLOC+™ se hodí především pro menší vysokoobrátkové brusky a pro těžko přístupné části povrchů obrobků.
 
 

Search